| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| Autodesk kupuje firmu Robobat Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: Revit, BIM Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3070 Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50 Téma: Autodesk kupuje firmu Robobat Odeslal: Vladimír Michl Předmět: Autodesk kupuje firmu Robobat Datum odeslání: 08.zář.2006 v 07:49
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|