Vytisknout stránku | Zavřít okno

Chyby v INVENTORU 2021

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=30749
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 12:55


Téma: Chyby v INVENTORU 2021
Odeslal: maiklss
Předmět: Chyby v INVENTORU 2021
Datum odeslání: 06.čvc.2020 v 13:02
Dobrý den nesetkal se někdo  s tim ze nejde vytvorit v ipt  nacrt a nebo  pokud se nacrt povede vytvorit tak v něm nejde nic dělat a pokudse něco podaři tak pak zase nejde fukce ZPET?   

-------------
Když můžu pomůžu:)



Odpovědi:
Odeslal: Boleslav
Datum odeslání: 06.čvc.2020 v 22:16
To bych si určitě všimnul :-). Náčrty mi fungují normálně.


Odeslal: maiklss
Datum odeslání: 07.čvc.2020 v 00:00
Mě tak fungovalo  vse ok  do  vcerejska. Dnes  je to  nějak už pošahany :( jestli aktualizace windows ci něčeho jiného:( nebo  někdě  zabagovano:(   nast jde udělat jen pouze tak ze zadm rovinu a musim  zadat vzdálenost od roviny  jinak  proste nacrt nejde:(

-------------
Když můžu pomůžu:)


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 07.čvc.2020 v 06:32
Máte nainstalován Inventor CAM? U některých uživatelů se projevil podobný problém. Pokud ano, zkuste jej prosím dočasně odinstalovat.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: maiklss
Datum odeslání: 07.čvc.2020 v 08:02
Nemám:( jen mám takovej doplněk ale ted si vzpominam ze by to mohl dělat novej netframework

-------------
Když můžu pomůžu:)


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 07.čvc.2020 v 08:12
Ujistěte se také, že máte nainstalován update 2021.0.1.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: maiklss
Datum odeslání: 07.čvc.2020 v 09:00
Instaloval jsem to z netu  minuly tyden tak by to tam mělo byt vše.

-------------
Když můžu pomůžu:)


Odeslal: maiklss
Datum odeslání: 08.čvc.2020 v 16:09
Problém vyčešen stačilo abyse na inventor prihlasil jiny uzivatel a vse funguje.

-------------
Když můžu pomůžu:)


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 08.čvc.2020 v 17:30
V tom případě asi také pomůže reset profilu:
https://www.cadforum.cz/cadforum/reset-uzivatelskeho-prostredi-inventoru-v-pripade-potizi-s-dialo-tip10910 - https://www.cadforum.cz/cadforum/reset-uzivatelskeho-prostredi-inventoru-v-pripade-potizi-s-dialo-tip10910


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: maiklss
Datum odeslání: 09.čvc.2020 v 07:41
Tak problém se zase vrátil dnes.  Včera jsem to zkousel na jinem PC a uplne ta stejna chyba. PC mělo jen čisty windows bez jiných  programů. 

-------------
Když můžu pomůžu:)



Vytisknout stránku | Zavřít okno