Inventor 9 (10) a grafika v notebooku
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: CAD - obecně
Název fóra: CAD hardware
Popis fóra: Otázky hardware, PC, pracovní stanice, grafické karty, plotry, 3D tiskárny a periferní zařízení, 3D myši, skenery a tiskárny, výrobci HW (HP, Dell, IBM...)
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3077
Datum vytištění: 01.kvě.2026 v 11:31
Téma: Inventor 9 (10) a grafika v notebooku
Odeslal: adamhlousek
Předmět: Inventor 9 (10) a grafika v notebooku
Datum odeslání: 08.zář.2006 v 15:18
Zdravim,
chtel bych se zeptat, jestli je Inventor vubec spustitelny na integrovane graf. karte v notebooku, konkretne na Intel GMA950. Jde mi jen o jednodussi modely
Diky
|
Odpovědi:
Odeslal: Baranak
Datum odeslání: 08.zář.2006 v 16:07
|
Používal jsem Autodesk Inventor 10 na notebooku Premio z integrovanou grafickou kartou a jednoduché sestavy do 50 dílů nedělali problémy. Jinak se to chovalo při prohlížení větších sestav. Jinak stejně se to chová i na notebooku Asus.
|
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 10.zář.2006 v 16:38
Záleží na grafickém čipu integrované grafiky. GMA950 není certifikovaná pro Inventor takže se může chovat podivně. Z integrovaných karet Intel je certifikována pouze GMA900 (chipset 915G). Ale i tak je integrovaná Intel grafika jen pro hodně nenáročná použití Inventoru.
------------- Vladimír Michl (moderátor) ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world (podpora viz helpdesk.arkance-systems.cz)
|
|