Vytisknout stránku | Zavřít okno

Obsahové centrum - nenačten žádný obsah

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3138
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05


Téma: Obsahové centrum - nenačten žádný obsah
Odeslal: JRADL
Předmět: Obsahové centrum - nenačten žádný obsah
Datum odeslání: 22.zář.2006 v 10:07

Při spuštění obsahové centra se nenačtou žádné knihovny (InventorStandardContent )

Při reinstalaci Inventoru 10 se pouze zapíše do souboru
AttachLibrary_exe.InventorStandardContent.log
toto:
 
Server Host: localhost
Library Name: InventorStandardContent
SysAdmin User: sa
SysAdmin Password: *************
Data File: C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL$INVENTORCONTENT\Data\InventorStandardContent.mdf
Signing in to server localhost...
AttachLibrary failed with exception:
System.ApplicationException: Server Signin Failed ---> System.Web.Services.Protocols.SoapException: 0
   at Connectivity.Proxies.Security.LocalSecurityProxy.SignIn2(String userName, String userPassword, String remoteHost)
   at Connectivity.Proxies.Security.SecurityServiceMethods.SignIn2(String userName, String userPassword, String remoteHost)
   at AttachLibrary.MainForm.PerformAttach()
   --- End of inner exception stack trace ---
   at AttachLibrary.MainForm.PerformAttach()
   at AttachLibrary.MainForm.RunNoWindow(String[] args)
 
 
Ve správci knihovny obsahové centra nelze nic připojit
a dole je hláška  Nelze se připojit  k serveru Obsahového centra. 
 
Pokud někdo takový problém již řešil, prosím o radu jak obsahové centrum připojit.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 22.zář.2006 v 10:11
zkuste:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=4671 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=4671


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: JRADL
Datum odeslání: 22.zář.2006 v 12:00

Bohužel při reinstalaci stále hlásí že nemůže načíst InventorStandardContent  - přitom na disku Obsahové centrum je.

služba MSSQL$INVENTORCONTENT běží.


Odeslal: Sivák
Datum odeslání: 30.lis.2006 v 10:42
Podobný problém sme mali na sieti pri preinštalácii Inventora 10 a vtip spočíval v tom, že po inštalácii Inventora sa nemôže zmeniť meno pracovnej stanice. Nemáte náhodou tento problém?
Riešili sme to len tak, že sa nainštaloval Windows XP a potom znova Inventor.


-------------
Autodesk Inventor Professional 10, Autodesk Inventor Professional 2009, Autodesk Inventor Professional 2011


Odeslal: Ľubomír Pápay
Datum odeslání: 30.lis.2006 v 10:51
Tiež sa mi to stalo. Po zmene v sietia teda aj mena prac. stanice. Repair pomohol, už to ide...

-------------
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012



Vytisknout stránku | Zavřít okno