Vytisknout stránku | Zavřít okno

Nezobrazují se uzlové body

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=31875
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 01:59


Téma: Nezobrazují se uzlové body
Odeslal: sucha.ladislava
Předmět: Nezobrazují se uzlové body
Datum odeslání: 16.dub.2021 v 11:29
Dobrý den,
když nakreslím čáru, tak na ni nemám uzlové body (koncový a střed - ty čtverečky). Nevíte, kde jsem udělala chybu?

V nabídce "Možnosti" - "Výběr" mám stejné nastavení jako kolega, kterému to funguje.
Proměnná Grips=2

Děkuji



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 16.dub.2021 v 12:10
Zkuste prosím tipy:
https://www.cadforum.cz/cz/qaID.asp?tip=476 - https://www.cadforum.cz/cz/qaID.asp?tip=476
https://www.cadforum.cz/cz/usecky-s-jedinym-uzlem-nepresne-uchopeni-pruseciky-rovnobezky-tip12765 - https://www.cadforum.cz/cz/usecky-s-jedinym-uzlem-nepresne-uchopeni-pruseciky-rovnobezky-tip12765


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: sucha.ladislava
Datum odeslání: 16.dub.2021 v 12:56
Dobrý den,
tak co pomohlo, pouhé přepsaní hodnoty GRIPS z dvojky na jedničku a zpět z jedničky na dvojku (která je defaultní po instalaci).
Děkuji



Vytisknout stránku | Zavřít okno