Vytisknout stránku | Zavřít okno

Chystá se Civil3D Service Pack 3

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3219
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 19:50


Téma: Chystá se Civil3D Service Pack 3
Odeslal: Vladimír Michl
Předmět: Chystá se Civil3D Service Pack 3
Datum odeslání: 10.říj.2006 v 09:21

Pokud používáte Vault v Civil3D 2007, NEinstalujte prosím prozatím Service Pack 1 pro Vault. Chystaný SP3 pro Civil3D 2007 bude obsahovat některá jeho doplnění. SP3 má být uvolněn na přelomu října/listopadu a má mj. obsahovat i výkonnostní vylepšení koridorů a povrchů.



-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Odpovědi:
Odeslal: Milan
Datum odeslání: 16.říj.2006 v 10:45
1. Keď mám Civil 3D 2007, mám inštalovať aj service pack (3) pre Map 3D 2007?
2. V menu Mapa 3D geoprostorova skusam spustit prikaz spojita vzdalenost (aj iné a niektoré ďalšie tiež neidú) a hovori, ze to je neznamy prikaz. Môže to súvisiet s tým, že som nenainstaloval civil štandardne do C: Program Files ale som ho dal na disk D alebo s tými service packmi alebo s čím? Inak skúšal som to v prázdnom výkrese - nesúvisí to s tým?
Vďaka,
Milan


-------------
Milan
AutoCAD 2006


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 16.říj.2006 v 11:33
ad 1) Ne, instaluje se vždy jen SP určený pro danou aplikaci.
ad 2) přímo spuštěný MAPCGCDIST také nefunguje? instalací na jiný disk by to být nemělo (pokud jste tam program nepřesunul až po instalaci)


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Milan
Datum odeslání: 16.říj.2006 v 12:55
Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

ad 2) přímo spuštěný MAPCGCDIST také nefunguje? instalací na jiný disk by to být nemělo (pokud jste tam program nepřesunul až po instalaci)
 
Nefunguje v žiadnom systéme menu ani z príkazového riadku či už s podtržítkom alebo bez neho. Mám CZ verziu. Samozrejme som program nepresúval po inštalácii. Skutočne by som bol vďačný za radu. Inak mám nainštalovaný aj AutoCAD 2006, dúfam, že sa to nejak nebije v systéme.


-------------
Milan
AutoCAD 2006


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 01.lis.2006 v 21:05
SP3 pro Civil 3D 2007 má být uveden pozítří, 3.listopadu. Kromě oprav SP1 z AutoCADu bude výrazně urychlovat zpracování koridorů (2x) a popisek vrstevnic (5x)

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno