Vytisknout stránku | Zavřít okno

Nefunkční F360

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Fusion 360 a platforma Fusion
Popis fóra: Otázky ke konstrukční CAD/CAM/CAE aplikaci Autodesk Fusion, platforma Fusion - Fusion Lifecycle, Fusion Connect a IoT. Návrh, sdílení, NC výroba, simulace...
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=32284
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 03:22


Téma: Nefunkční F360
Odeslal: Miran53
Předmět: Nefunkční F360
Datum odeslání: 26.čvc.2021 v 09:33
Dobrý den všem,
od včerejška (25.7.) mi nejde F360. Licence pro domácí použití. Při startu nahlásí spoustu chyb a nespustí se. Dokonce na jiném stroji nejde ani stáhnout (naistalovat). Má někdo nějaké zkušenosti co s tím? Jenom pro doplnění: Používám W7 a doufám že jde o nějakou chybu a ne že Autodesk tímto způsobem chce uživatele donutit k přechodu na W10.
Díky.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 26.čvc.2021 v 10:18
Jestli jste v posledním půlroce Fusion 360 aktualizoval, pak žádná z těchto nových verzí už nebyla podporována ve Windows 7. Pravděpodobně tedy jde o problém nekompatibility (jinak F360 běží).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Miran53
Datum odeslání: 26.čvc.2021 v 10:30
Dobrý den, díky za vyjádření. O tom že F360 není podporován v W7 vím, ale zatím běžel. Naposledy jsem v něm pracoval 22.7.2021 bez problémů, a tak jsem spíš očekával nějakou "výhružnou hlášku" Smile o definitivním konci F360 v W7, nikoliv spoustu chybových hlášek bez jediného vysvětlení.



Vytisknout stránku | Zavřít okno