Vytisknout stránku | Zavřít okno

JAK NAPSAT ZNAK " DO TEXTOVÉHO ŘETĚZCE?

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: iLogic a ETO
Popis fóra: Funkce a makra iLogic, Inventor Engineering to Order (ETO), automatizace a konfigurace výrobků
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=32985
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:51


Téma: JAK NAPSAT ZNAK " DO TEXTOVÉHO ŘETĚZCE?
Odeslal: Lukáš Záruba
Předmět: JAK NAPSAT ZNAK " DO TEXTOVÉHO ŘETĚZCE?
Datum odeslání: 24.bře.2022 v 11:17
Zdravím,

Ilogic mi poskládá řetězec ale já potřebuji aby součástí výsledku měl i znak ".

Současný výstup:  C:\POKUS\POKUS.031.A.ipt
A já bych potřeboval: "C:\POKUS\POKUS.031.A.ipt"

Jde to nějak udělat?


-------------
Budu rád za radu i případně všelijaké postřehy.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 24.bře.2022 v 11:26
iLogic je v podstatě VB.NET, takže basicovsky:

"""" (zdvojené uvozovky)
nebo
chr(34)



-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Lukáš Záruba
Datum odeslání: 24.bře.2022 v 12:15
Děkuji

-------------
Budu rád za radu i případně všelijaké postřehy.



Vytisknout stránku | Zavřít okno