Vytisknout stránku | Zavřít okno

Vypnutí některých prvků v odvozené součásti

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=33046
Datum vytištění: 25.čer.2026 v 01:23


Téma: Vypnutí některých prvků v odvozené součásti
Odeslal: madep
Předmět: Vypnutí některých prvků v odvozené součásti
Datum odeslání: 08.dub.2022 v 13:11
Dobrý den,

mám odvozenou součást a potřebuji v ní vypnout některé prvky. V základní komponentě jsem si tyto prvky pojmenoval. Jakým způsobem je v odvozené součásti vypnu? Pokud je vypnu v dialogu tak se nic nestane.

Díky za rady
Martin Depta
Eltodo a.s.




Odpovědi:
Odeslal: madep
Datum odeslání: 09.dub.2022 v 12:33
Dobrý den všem,
když jsem psal tento dotaz, tak mi nedocvaklo, že řešení existuje. Myslím, že od verze 2020 existuje nová funkce a to jsou "Stavy modelu". Je to vlastně to samé, jako pohledová reprezentace v sestavě. A díky této funkci je možné v odvozené součásti vypnutí prvku provést.

Koukněte na video, je to jednoduchý.

https://www.youtube.com/watch?v=p-hgcvloiWM




Vytisknout stránku | Zavřít okno