Vytisknout stránku | Zavřít okno

DWF prohlížení

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3347
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:50


Téma: DWF prohlížení
Odeslal: Konzal
Předmět: DWF prohlížení
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 13:35
Poradíte mi? Posíláme DWF výkresy jedné spolupracující firmě a teď jim prý přestal prohlížeč fungovat a vypisuje nějaké "denied" chyby. Chtějí po nás kvůli tomu DWG, ale to jim moc dávat nechceme.




Odpovědi:
Odeslal: Balda
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 13:56
Zkontrolujte u spolupracující firmy verzi prohlížeče DWF a event. navrhněte instalaci nové verze.


Odeslal: Buba
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 14:01

Nebo staré. :-)

Ak to robí len pri viacstránkových DWF.



Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 14:55
Ne, ať klidně používají nejnovější DWF Viewer, ale zřejmě přešli na Internet Explorer 7 - takto se to pak projevuje. Problém řeší zveřejněný DWF fix pro MSIE7 - viz http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3334 - zpráva

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Buba
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 15:05
Původně odeslal(a) Vladimír Michl Vladimír Michl napsal(a):

Ne, ať klidně používají nejnovější DWF Viewer, ale zřejmě přešli na Internet Explorer 7 - takto se to pak projevuje. Problém řeší zveřejněný DWF fix pro MSIE7 - viz http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3334 - zpráva
Mal by teda po nainštalovaní DWF fixu fungovať DWF Viewer bez problémov?


Odeslal: Buba
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 15:06
Aj na viacstránkové DWF?


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 31.říj.2006 v 15:16
Ano, s tímto hotfixem jede DWF Viewer 7 i v Internet Exploreru 7 (final release).
Vícestránkové DWF pokud vím tento hotfix nijak neřeší, ale ty fungují i bez něj, ne?


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: J-Richter
Datum odeslání: 08.lis.2006 v 19:55
Nebo jim výkresy pošlete alespon v PDF dokud se problem nevyresi.

-------------
Fedora Core 6 & Win XP | Athlon 64 3000+, 1GB Corsair RAM DDR400, 120 GB Seagate HDD, X600XT GPU PCI-e


Odeslal: artap
Datum odeslání: 10.lis.2006 v 10:38
... a je to tady zase ... PDF vs DWF

... PDF
... DWF

-------------
Petr Pátra




Vytisknout stránku | Zavřít okno