cui po stoprvé
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3391
Datum vytištění: 22.čer.2026 v 17:47
Téma: cui po stoprvé
Odeslal: Pepa
Předmět: cui po stoprvé
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 08:32
Zdravím vespolek. Při přechodu na "velký" Autocad2007 mám problém - přes MOŽNOSTI - SOUBORY - SOUBORY UŽIVATELSKÝCH ÚPRAV - SOUBOR UŽIVATELSKÝCH ÚPRAV SPOLEČNOSTI jsem načetl cui soubor z LT2007, panely se korektně načetly včetně všech ikon (i k nim jsem zadal cestu), příkazy fungují, ale při otevření okna pro úpravu uživatelských rozhraní (_.cui) je PODNIKOVÝ SOUBOR CUI jen pro čtení. Nevíte jak ho zpřístupnit pro editaci? Navíc roletové nabídky, které jsou součástí uživatelského souboru cui, se nacpaly na pozice před hlavní rolety. Zkusil jsem v možnostech - sobory - ... uvolnit a znovu zadat cestu k hlavnímu souboru acad.cui, ale to nepomohlo. Díky
------------- Pepa
|
Odpovědi:
Odeslal: Pepa
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 11:45
tak jsem uživatelský soubor cui z možností vyhodil a načetl ho přes _menuload a zdá se to OK. Rozhraní CUI mě fakt nepřestává překvapovat. Zlatý časy MNS..
------------- Pepa
|
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 12:17
Ale vždyť MNU a MNS lze používat v novějších AutoCADech doteď... a taky to tak dělám neboť CUI ještě není odladěno :)
------------- PepaR https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz
|
Odeslal: Mantlík
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 12:55
Já nevím, jak u Vás, ale když ho načtu (i přes menuload), tak se z něj automaticky udělá (fuj) CUI
------------- J. Mantlík
|
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 13:56
Mantlík napsal(a):
Já nevím, jak u Vás, ale když ho načtu (i přes menuload), tak se z něj automaticky udělá (fuj) CUI |
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil. Mylsel jsem, že pro definici menu používám stále MNU a MNS, samoozřejme máte pravdu AutoCAD si je převede na svoje CUI, ale to je mi jendo neboť mi to celé dělá menší paseku, než kdbych to dělal rovnou v CUI.
------------- PepaR https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz
|
|