Vytisknout stránku | Zavřít okno

Nefunkční správce hladin

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3393
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:53


Téma: Nefunkční správce hladin
Odeslal: tetref
Předmět: Nefunkční správce hladin
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 10:18
Zdravím všechny uživatele AutoCADu. Nedávno u mě (MAP 3D 2006) kolega otevíral starý výkres ve formátu 2000, který mu nešel otevřít ve verzi 2000 a byl zřejmě nějakým způsobem poničen. Na mém počítači se to podařilo, ale od té doby mi nefunguje správce hladin. Při kliknutí na ikonu nebo spuštění příkazu _layer spadne celý program a vypíše chybu Unhandled e0434f4dh Exception at 7c812a5bh. V tempu se vytvoří soubory acminidump_big.dmp a acminidump.dmp. Autocad se pokusí uložit změny ve výkresu.
Oprava instalace nepomohla a budu muset zkusit celý systém odinstalovat a znovu nainstalovat. Nesetkal jste se s tím někdo? Bez správce hladin se prostě pracovat nedá Angry. Děkuji za reakce. Mějte se...


-------------
Robin Hála, VRV a.s.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 11:08
Ta příčina bude podle mne jinde - zkuste Tip 5045 (VIP).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: tetref
Datum odeslání: 07.lis.2006 v 12:11

Děkuji za radu už to funguje jak má.



-------------
Robin Hála, VRV a.s.



Vytisknout stránku | Zavřít okno