Vytisknout stránku | Zavřít okno

Správne zobrazovanie

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=35331
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 04:44


Téma: Správne zobrazovanie
Odeslal: TimiB
Předmět: Správne zobrazovanie
Datum odeslání: 04.zář.2024 v 10:27
Dobrý deň, ospravedlňujem sa za možno triviálnu otázku, len sa mi stalo,
že som robila výstup z modelu : v mojom prípade pôdorys : drawing style 3.2 -Plan, kde napr v M 1:10 mi správne objavili všetky výstuhy, ale akonáhle som si zmenila mierku na 1:50, tieto výstuhy sa mi "stratili" myslela som si, že asi z dôvodu, že ich vidíme s čiarkovanou čiarou a v tej mierke sa to stráca, ale aj ked som to dala plnou čiarou, ani vtedy som ich nevidela v M 1:50.... Neviem či ste sa s tým stretli, alebo ako by som mohla k tomu predísť?



Odpovědi:
Odeslal: Fuksik
Datum odeslání: 04.zář.2024 v 10:39
Ahoj, zkuste zapnout zobrazování objektů poznámek - vždy. Třeba jsou výztuhy poplatné měřítku.


Odeslal: TimiB
Datum odeslání: 04.zář.2024 v 10:42
Dakujem :)



Vytisknout stránku | Zavřít okno