Vytisknout stránku | Zavřít okno

Inventor a Ansys

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3667
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:53


Téma: Inventor a Ansys
Odeslal: Ľubomír Pápay
Předmět: Inventor a Ansys
Datum odeslání: 02.led.2007 v 14:27
Pekný deň,
Do akej verzie ansysu vie exportovať svoje súbory Inventor 11, prípadne Inventor9?


-------------
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 02.led.2007 v 15:45
Záleží na ANSYSu - ten importuje. Viz:
http://www.ansys.com/autodesk - http://www.ansys.com/autodesk


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Baranak
Datum odeslání: 02.led.2007 v 16:00
Osobní zkušenost mám takovou, že raději uložím ve formátu sat a inportuji do Ansysu i do ANSYS Workbench. Poslední verze byla 9 u obou produktů, ve verzi 10 a 11 jsem to nezkoušel.


Odeslal: Ľubomír Pápay
Datum odeslání: 03.led.2007 v 10:23
Původně odeslal(a) Baranak Baranak napsal(a):

Osobní zkušenost mám takovou, že raději uložím ve formátu sat a inportuji do Ansysu i do ANSYS Workbench. Poslední verze byla 9 u obou produktů, ve verzi 10 a 11 jsem to nezkoušel.


Tou poslednou verziou oboch produktov myslíte Ansys 9 a Ansys Workbench 9  s Inventorom 9?


-------------
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012


Odeslal: Baranak
Datum odeslání: 03.led.2007 v 17:59

Koukám že jsem to spletl Ansys Workbench 8.1 a Ansys 8.1 a Inventor 9. nejvíc mi vyhovovalo přenesení ve formátu sat, když jsem převáděl v ipt. byly problémy z načtením materiálových hodnot, geometrie nedělala problém.




Vytisknout stránku | Zavřít okno