Vytisknout stránku | Zavřít okno

Jak nastavit LAYOUTSW?

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=3992
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 08:39


Téma: Jak nastavit LAYOUTSW?
Odeslal: BenaCZ
Předmět: Jak nastavit LAYOUTSW?
Datum odeslání: 14.úno.2007 v 14:16
Dobrý den,
stáhl jsem si lisp LAYOUTSW, který přehazuje ltscale při přepínání mezi výkresovým prostorem a modelem podle dimscale. Po napsání LAYOUTSW do příkazového řádku si můžu nastavit jak to bude přehazovat ( v mým případě zadám 1 enter 1). Problém je vtom, že si to nastavení nepamatuje a při opětovném spuštění autocadu to musím znovu nastavovat. Nešlo by nějak udělat, aby se to nastavovalo automaticky po startu? Uměl bych to přes ikonu, ale to mi nepřijde moc elegantní...
Díky za radu bena

-------------
Bena



Odpovědi:
Odeslal: Ferdinand
Datum odeslání: 14.úno.2007 v 15:04
Zeditovat lisp - přidat do Startup Suite (kufřík)...Tongue

-------------
-FerTh-


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 14.úno.2007 v 15:12
Pokud si to dobře pamatuji, tak LayoutSw si ukládá aktuální nastavení do výkresu. Takže když načtete daný výkres (a máte načten - třeba přes APLČTI - LayoutSw), mělo by se nastavení obnovit - alespoň tedy doufám.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: BenaCZ
Datum odeslání: 14.úno.2007 v 15:19
Děkuji. Dal jsem to do šablony takže se mi to při otevření nového výkresu automaticky načítá.
BTW jak jste myslel ten startup? s tím neumím. Jak by to mělo vypadat? (jen abych byl o něco chytřejší )...

-------------
Bena


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 14.úno.2007 v 15:53
Pokud chcete načítat určité aplikace při spuštění AutoCADu automaticky, tak si je můžete vypsat buď do mnl souboru k Vašemu menu nebo v dialogu pro načtení aplikace (Nástroje - Načíst aplikaci..) je jak psal Ferdinand aktovka s názvem Při spuštění a pokud stiknete tlačítko Obsah, tak si můžete přidat aplikace, které s eVám budou načítat při spuštění AutoCADu.

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno