Vytisknout stránku | Zavřít okno

teren - import vrstevnic

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4195
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 07:47


Téma: teren - import vrstevnic
Odeslal: Rudolf Vyhnalek
Předmět: teren - import vrstevnic
Datum odeslání: 14.bře.2007 v 10:00
Dobre rano,
 
problem. Mam vynesene vrstevnice v AutoCADu jako 2D krivky v prislusnych vyskach. Krivky jsou lomenymi carami, neobsahuji zadne oblouky. Nic vic ve vykrese neni (zadne cary navic, text). Vykres je ulozeny jako DWG verze 2000 i 2004. Import probehne dobre (vyberu pouze hladinu s vrstevnicemi), symbol se mi nerozlozeny zobrazi v pudoryse terenu (zkousel jsem import i pripojeni). Pustim teren z palety pozemek a vyberu teren-pouzit importovany soubor. A pak nastane ten problem, symbol nejde vybrat at se snazim jakkoliv. Driv jsem s tim problem nemel. Ted pracuji na R9.1 build 0700. Tak nevim, kde delam chybu Cry. Diky za radu.



Odpovědi:
Odeslal: Rudolf Vyhnalek
Datum odeslání: 14.bře.2007 v 17:26
uz vim. jediny problem byl ze clovek pri importovani nesmi zaskrtavat importovat "Jen do aktualniho pohledu"!



Vytisknout stránku | Zavřít okno