Vytisknout stránku | Zavřít okno

Šrafování v ACAD LT 2007

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4292
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:04


Téma: Šrafování v ACAD LT 2007
Odeslal: MÍRA_K
Předmět: Šrafování v ACAD LT 2007
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 12:31
ACAD LT 2007 používám od ledna 2007 spolu s nadstavbou TDS TECHNIK (předtím ACAD LT 2000i s nadstavbou MECHSOFT). Zhruba po měsíci používání začaly problémy se šrafováním. TDS vyloučila chybu u svého produktu. Po vyšrafování plochy ohraničené objekty v hladinách NEVIDITELNÁ, OBRYSY, OSY atd. se tyto objekty dostanou do bloku se šrafami, to znamená, že vymažu-li šrafy, vymažou se současně i hraniční objekty!!! Musím blok rozložit a vymazávat každou šrafovací čáru zvlášť. Vyšrafuji-li plochu omylem v jiné hladině než ŠRAFY a pokusím se hladinu šraf dodatečně změnit, změní se současně i hladina hraničních objektů. Pokud šrafuji s využitím nadstavby TDS TECHNIK, hraniční objekty se hned změní do hladiny ŠRAFY. Prosím, poraďte.

-------------
Míra K.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 12:59
Zkuste tip:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=402 - Proč se vymažou hraniční objekty při vymazání šrafury?


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: zisoun
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 13:04
možná je proměnná PICKSTYLE nastavená na 2. Zkusil bych doporučenou 1

-------------
Zisounek


Odeslal: MÍRA_K
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 13:12
Už je to dobré, díky za radu.

-------------
Míra K.



Vytisknout stránku | Zavřít okno