duplikované čáry - čištění
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4296
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 16:37
Téma: duplikované čáry - čištění
Odeslal: prasopal666
Předmět: duplikované čáry - čištění
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 14:49
pánové jak se jmenuje příkaz na čištění čar které leží na sobě a jeví se že je to čára jenom jedna?
------------- Autocad 13 - user, PC 386, 16MHZ, 1MB RAM, 14" VGA monitor
|
Odpovědi:
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 14:53
Express Tools: OVERKILL
------------- PepaR https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz
|
Odeslal: prasopal666
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 15:27
|
bohušel express tools nemám a příkaz overkill když ho napíšu do PŘ nefunguje
------------- Autocad 13 - user, PC 386, 16MHZ, 1MB RAM, 14" VGA monitor
|
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 15:42
Vím, že používáte CADWorx, ale to je předpokládám nadstavba AutoCADu? Nu a součástí instalace AutoCADu (pozor až od verze 2005) je i instalace Express Tools.
------------- PepaR https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz
|
Odeslal: prasopal666
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 15:54
no a jak teda tam "doinstaluji" ten EXPRESS? a proč nefungujr příkaz overkill v PŘ ?
------------- Autocad 13 - user, PC 386, 16MHZ, 1MB RAM, 14" VGA monitor
|
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 29.bře.2007 v 15:57
|
Příkaz nefunguje protože je to funkce Express Tools.
Stačí vložit instalaci AutoCADu a upravit instalaci stávající, tam by jste někde měl zaškrtnout doinstalování ET.
------------- PepaR https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz
|
Odeslal: prasopal666
Datum odeslání: 30.bře.2007 v 08:06
aha děkuji
------------- Autocad 13 - user, PC 386, 16MHZ, 1MB RAM, 14" VGA monitor
|
|