Vytisknout stránku | Zavřít okno

Přesouvání objektů

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Mechanical, Electrical
Popis fóra: Otázky ke strojařským verzím AutoCADu - AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, ECSCAD a Mechanical Desktop
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4344
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:51


Téma: Přesouvání objektů
Odeslal: DaveBury
Předmět: Přesouvání objektů
Datum odeslání: 06.dub.2007 v 07:06
 
Mam problem s presouvanim objektu..
Je nakresleny vykres a ch jej posunout jinam, oznacím, kliknu na tlacitko posunu, kliknu na nejaky uzel a posunu kam chci.
 
ALE, posun delam tak, ze oznacim, kliknu na nejaky uzel, zmacknu mezernik a mohu cely vykres posunout kam chci.
Nevim proc mi ACad Mechanical 2004 todle nechce delat, vzdy to zkopiruje uplne jinam a nekolikrat, bez kot, vedle s nekolika kotama, dale s vice kotama a navic to kopirovani mu dost dlouho trva.
 
Zatim mi too dela jen u jednoho vykresu v Mechaniklu. Kdyz pustim holy ACad 2004 tak to jde normalne.
 
Mozna bude nekde jen neco nastavene.
Dikes



Vytisknout stránku | Zavřít okno