Vytisknout stránku | Zavřít okno

AutoCAD 2005 - Panel Vlastnosti

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=443
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 13:57


Téma: AutoCAD 2005 - Panel Vlastnosti
Odeslal: Viktor Lomoz
Předmět: AutoCAD 2005 - Panel Vlastnosti
Datum odeslání: 09.úno.2005 v 10:12

Po zapnutí se Panel Vastnosti zobrazuje vždy vlevo nahoře, pak si nastavím umístění jinde (vpravo) a Schovávat. Když AutoCAD spustím znovu, je vše při starém. Jak mu vysvětlím aby si nové nastavení pamatoval?

Děkuji

 




Odpovědi:
Odeslal: Machacek
Datum odeslání: 09.úno.2005 v 10:22

poklepat pravým tlačítkem a zvolit ukotvit? mám ale A2004LT takže nevím

já jsem s tím problém neměl

 



-------------
Jiří Macháček

BricsCAD, Cadkon MEP



Vytisknout stránku | Zavřít okno