Vytisknout stránku | Zavřít okno

FILEDIA a IgesIn

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Mechanical, Electrical
Popis fóra: Otázky ke strojařským verzím AutoCADu - AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, ECSCAD a Mechanical Desktop
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4620
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: FILEDIA a IgesIn
Odeslal: orlik
Předmět: FILEDIA a IgesIn
Datum odeslání: 24.kvě.2007 v 11:11
Při načítání velkého igs souboru(30M) jsem trojhmatem ukončil Autocad Mechsoft. Při píštím spuštěni bylo filedia nastaveno na 0. To jsem opravil, otevirání je opět v oknech, ale insert iges zůsatl stále v textovém režimu. Je na to další systémová proměnná nebo je něco pobacane?
Dík.

-------------
Petr



Odpovědi:
Odeslal: orlik
Datum odeslání: 24.kvě.2007 v 11:14
Už jsem na to přišel, je to CMDDIA




Vytisknout stránku | Zavřít okno