Vytisknout stránku | Zavřít okno

AIS2008 - Notes

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4628
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 22:05


Téma: AIS2008 - Notes
Odeslal: Ľubomír Pápay
Předmět: AIS2008 - Notes
Datum odeslání: 25.kvě.2007 v 09:53
Pekný deň,
už niekoľko rokov sa teším na to že raz príde doba keď si svoje poznámky "pripnuté" ku modelu budem môcť stlačením jedného tlačítka vložiť aj do výkresu a že budem vedieť jednoducho vypínať/zapínať viditeľnosť týchto poznámok v modely. Jak pozerám, tak pozerám ale v 2008ke túto možnosť stále nenachádzam...Iba zle vidím, alebo je to naozaj tak?Confused


-------------
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012



Vytisknout stránku | Zavřít okno