Vytisknout stránku | Zavřít okno

Hlasujte pro nové funkce v Inventoru

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4698
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:04


Téma: Hlasujte pro nové funkce v Inventoru
Odeslal: Vladimír Michl
Předmět: Hlasujte pro nové funkce v Inventoru
Datum odeslání: 05.čer.2007 v 08:36
Na webu AUGI je k dispozici nová anketa shromažďující hlasy uživatelů pro jednotlivé nové funkce a vylepšení pro nové verze Inventoru.
 
Připojte i váš hlas:
http://www.augi.com/inventor/ballot.asp" rel="nofollow - http://www.augi.com/inventor/ballot.asp


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Odpovědi:
Odeslal: Peter M.
Datum odeslání: 07.čer.2007 v 10:08
Anglicky neumim, ale uvital bych funkci u SVARU, ktera by automaticky orezavala,nebo zkracovala komponenty dle potreby u pouziteho svaru (dle velikosti a tvaru). Otazka je, zda je to proveditelne.

-------------
Peter M.


Odeslal: Miko
Datum odeslání: 07.čer.2007 v 11:06

Zdravím, nevíte jestli již je v řadě "2008" u sestav inventoru vazba zrcadlení komponent ?



-------------
Autodesk Inventor 2014


Odeslal: Hrnčíř
Datum odeslání: 07.čer.2007 v 11:47
Anglicky neumim, ale uvital bych možnost automatického vkládání tabulek ozubených kol (čelní, kuželové, šnekové), řetězových kol a pružin do výkresů. Dříve to nadstavba Mechsoft pro AutoCad umožňovala i s auto vyplněním tabulky, tak proč to nejde i teď , když je Mechsoft součástí Inventoru.


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 07.čer.2007 v 19:04
Původně odeslal(a) Miko Miko napsal(a):

Zdravím, nevíte jestli již je v řadě "2008" u sestav inventoru vazba zrcadlení komponent ?
Můžete zrcadlit i celé odvozené sestavy.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Miko
Datum odeslání: 08.čer.2007 v 08:29
V případě zrcadlení u řady "2008" se jedná o skutečnou vazbu nebo jen o tvorbu nových komponent ?!

-------------
Autodesk Inventor 2014


Odeslal: Ľubomír Pápay
Datum odeslání: 08.čer.2007 v 10:46
Původně odeslal(a) Miko Miko napsal(a):

V případě zrcadlení u řady "2008" se jedná o skutečnou vazbu nebo jen o tvorbu nových komponent ?!


Samozrejme že to nedokáže urobiť mirror tak ako keby to robil človek, ale je to lepšie ako v predošlích verziách. Časť väzieb sa zachová a časť sa potlačí - tie potom môže človek editovať...



-------------
Ľubomír Pápay

Inventor 2009,2012


Odeslal: radimekk
Datum odeslání: 11.čvc.2007 v 15:06
já bych spíš opravil to co by měl umět a neumí, jako třeba výkres z inventoru převedenej do .dxf aby se po otevření v autoCADu zobrazil i rámeček výkresu.
a pak bych ještě uvítal, kdyby při instalaci inventoru tam byl ten ukazatel průběhu instalace zobrazen jako průběh celkové instalace a i jako průběh instalace právě instalované části Inventoru. Po celou instalaci tam ten ukazatel běhá ať to něco dělá nebo ne. Tohle by se fakt hodilo, aby se vědělo, jestli do konce instalace se stihnu ještě vyčůrat nebo si rovnou zajít na oběd! tak kdo umí dobře anglicky tak jim to tam napište, páč já ne!Big%20smile



Vytisknout stránku | Zavřít okno