Vytisknout stránku | Zavřít okno

plot - počet kopií v Autocade

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: CAD - obecně
Název fóra: CAD hardware
Popis fóra: Otázky hardware, PC, pracovní stanice, grafické karty, plotry, 3D tiskárny a periferní zařízení, 3D myši, skenery a tiskárny, výrobci HW (HP, Dell, IBM...)
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4822
Datum vytištění: 04.kvě.2026 v 09:18


Téma: plot - počet kopií v Autocade
Odeslal: adam291
Předmět: plot - počet kopií v Autocade
Datum odeslání: 30.čer.2007 v 22:07
Mám novú tlačiareň HP designjet 110+. V Revite, či Worde vytlačí naraz počet kopií koľko zadám.  Len v Autocade keď zadám viac ako 1 kopiu nevytlačí nič bezohladu na to, aký velký je výkres. Neviem či je chyba v ovládači alebo len v nastavení.  (HP110+ som rozchodil len cez USB kábel, na LPT vôbec nereagoval, aj keď sa v inštalácii driveru dalo vybrať či idem cez USB, alebo LPT).



Odpovědi:
Odeslal: adam291
Datum odeslání: 17.čvc.2007 v 18:32
Zistil som že Autocad 2000/2002spracuje plot veľmi rýchlo a vytlačí aj viac kopií, a ten istý (sieťový) ovládač v autocade 2006/2008 spracúva neskutočne pomaly a vie vytlačiť len jednu kopiju - pri viac nevytlačí nič. Takže problém je v Autocade nie v ovladači. Možno by stačilo prekopírovať neaké súbory zo staršej verzie do novej.



Vytisknout stránku | Zavřít okno