| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| RA2008 a WinVista B. Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: Revit, BIM Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4902 Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:02 Téma: RA2008 a WinVista B. Odeslal: Peter Jirat Předmět: RA2008 a WinVista B. Datum odeslání: 20.čvc.2007 v 15:25
Odpovědi: Odeslal: Vladimír Michl Datum odeslání: 20.čvc.2007 v 15:38
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|