Vytisknout stránku | Zavřít okno

rozbitie textu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4906
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 02:45


Téma: rozbitie textu
Odeslal: zwitter
Předmět: rozbitie textu
Datum odeslání: 23.čvc.2007 v 11:18
Nedá sa nejako v AutoCAD 2007 rozbiť textový objekt? Nápis by som potreboval aby vyzeral ako nakreslený a nie napísaný. Aby sa skladal z kriviek a čiar a aby sa dal kótovať. Ouch



Odpovědi:
Odeslal: Kamil Hronovský
Datum odeslání: 23.čvc.2007 v 11:22
express tools - příkaz explode text (txtexp)


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 23.čvc.2007 v 11:23
Dá, např. pomocí TXTEXP nebo viz:
http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=272 - http://www.cadforum.cz/cadforum/qaID.asp?tip=272


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: zwitter
Datum odeslání: 23.čvc.2007 v 12:44
Ďakujem za pomoc. Clap



Vytisknout stránku | Zavřít okno