Vytisknout stránku | Zavřít okno

Přenos nastavení 2007 - 2008

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=4987
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:03


Téma: Přenos nastavení 2007 - 2008
Odeslal: chose
Předmět: Přenos nastavení 2007 - 2008
Datum odeslání: 09.srp.2007 v 12:59
Po nainstalování mapu 2008 je tento s defaultním nastavením. Když spustím migraci nastavení z předchozí verze dojde v aplikaci Migration Executable ke spadnutí hned při spuštění. Když spustím migraci uživatelských nastavení v mapu 2007, dojde taky ke spadnutí hned při spuštění. Když dám import nastavení AutoCADu 2008, tak mám zadat *.zip soubor, který samozřejmě nemám. Jak mám tedy přenést nastavení z verze 2007 do 2008, když programy k tomu určené spadnou hned při spuštění? Jde to nějak jinak? Ve verzi 2007 sem si vytvořil spoustu vlastních panelů apod. a opravdu se mi nechce všechno nastavovat znovu. To je minimálně den práce. Díky

-------------
chose



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 09.srp.2007 v 19:57
Ve verzi 2008 stačí načíst (_MENULOAD) váš soubor custom.cui, ve kterém zřejmě máte vaše nástrojové panely a menu.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno