Vytisknout stránku | Zavřít okno

Editor pro odstavcový text

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5002
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05


Téma: Editor pro odstavcový text
Odeslal: Vimgs
Předmět: Editor pro odstavcový text
Datum odeslání: 10.srp.2007 v 14:05
Dobrý den, když chci v AutoCADu psát odstavcový text, tak mi příkazový řádek vyhodí hlášku: "Nelze nalézt spouštěný program přes shell" ... pravděúpodobně nybyl při instalaci zvolen program pro psaní odstavcového textu. Nevíte prosím, jak tenhle problém vyřešit? Děkuji mnohokrát.
 
Pepa C.



Odpovědi:
Odeslal: Seiner
Datum odeslání: 10.srp.2007 v 14:07

Dejte si MTEXTED a zadejte tečku.



-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim


Odeslal: Vimgs
Datum odeslání: 10.srp.2007 v 14:15
Nezbývá než poděkovat za rychlo odpověď. Tak tedy: Diky, funguje :-)
 
Pepa C.


Odeslal: Seiner
Datum odeslání: 10.srp.2007 v 14:19
Rádo se stalo. A pokud by Vám nevyhovoval vestavěný editor, můžete samozřejmě použít jiný. Třeba ten, co jsem bastlil. Ale ten už poněkud "zasmrádnul". http://www2.chrudim.cz/seiner/programy/MTEditor.zip" rel="nofollow - http://www2.chrudim.cz/seiner/programy/MTEditor.zip

-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim



Vytisknout stránku | Zavřít okno