Vytisknout stránku | Zavřít okno

Propojení nivelet

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5073
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 00:50


Téma: Propojení nivelet
Odeslal: sida
Předmět: Propojení nivelet
Datum odeslání: 28.srp.2007 v 07:50
Dobrý den, rád bych se zeptal jestli jde provázat navzájem nivelety (osy) na sebe navazujícíhc komunikací např. křižovatka tvaru T (nebaví mi pořád odměřovat výšku z podélnáku na navázání druhého podélnáku)
 
Díky



Odpovědi:
Odeslal: imzadi
Datum odeslání: 28.srp.2007 v 09:45
nechte si v podelnaku pripojovane trasy zobrazit povrch hlavni komunikace, ke ktere se pripojujete...
 
vyhoda Civilu je ta, ze v jednom podelnaku muzete mit zobrazeno vice povrchu



Vytisknout stránku | Zavřít okno