Vytisknout stránku | Zavřít okno

Vault 2008 SP1 - EXE na MSP

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5181
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 00:18


Téma: Vault 2008 SP1 - EXE na MSP
Odeslal: Defter
Předmět: Vault 2008 SP1 - EXE na MSP
Datum odeslání: 19.zář.2007 v 09:46

Preji prijemny den,

mam mensi zadrhel, ma nekdo tuseni jak donutim adms2008_sp1.exe preklopit do msp pro bezobsluznou instalaci? Pri pokusu o standardni prevod pres prikazovy radek mne to vykopne s hlaskou ze instalacni balik nelze otevrit (pritom je vytazen ze zipu / stazen z webu Xanadu). Rad bych ho zahrnul do pripravovaneho baliku a nasadil AIS/AIP2008 pomoci GPO kompletne opatchovan... Confused


-------------
Administrace AIS,AIP,MDT,AutoCad/LT,Revit. Správa klientské a serverové platformy MS.
MCTS:Windows Vista;Windows 7;Exchange 2010
MCSA2003:Messaging
MCITP:Server Administrator
MCSA:Windows Server 2012



Odpovědi:
Odeslal: Defter
Datum odeslání: 19.zář.2007 v 09:58

Tongue Omlouvam se za planny poplach, chybka na me strane, pouzil jsem spatny parametr /p misto /e. Pomohlo si precist readme od SP1 pro MDT. ve Vaultu to ale nebylo popsano vubec :(

Jeste jedna prosba, kam nejlepe do silent instalace pribalit Hardware Library. Na stejné místo jako D3D knihovny?



-------------
Administrace AIS,AIP,MDT,AutoCad/LT,Revit. Správa klientské a serverové platformy MS.
MCTS:Windows Vista;Windows 7;Exchange 2010
MCSA2003:Messaging
MCITP:Server Administrator
MCSA:Windows Server 2012


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 19.zář.2007 v 11:09
Ano, aktualizace grafické knihovny je pouhý XML soubor (resp. dva soubory).

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Defter
Datum odeslání: 19.zář.2007 v 11:57
Oki, to je mi celkem jasne, spis mne zajimalo, odkud je aplikace zvykla si tento soubor natahnout. Cili, kdyz poklopim dx soubory do adresare "bin" pri vytvareni obrazu, mohu do "bin" adresare poklopit i library a Inventor si tyto soubory v tomto umisteni najde?

-------------
Administrace AIS,AIP,MDT,AutoCad/LT,Revit. Správa klientské a serverové platformy MS.
MCTS:Windows Vista;Windows 7;Exchange 2010
MCSA2003:Messaging
MCITP:Server Administrator
MCSA:Windows Server 2012


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 19.zář.2007 v 12:03
Ne, ty soubory by měly být v adresáři:
C:\Program Files\Autodesk\Inventor 2008\Configuration


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Defter
Datum odeslání: 19.zář.2007 v 12:12
Aha, diky :) opravím obraz.

-------------
Administrace AIS,AIP,MDT,AutoCad/LT,Revit. Správa klientské a serverové platformy MS.
MCTS:Windows Vista;Windows 7;Exchange 2010
MCSA2003:Messaging
MCITP:Server Administrator
MCSA:Windows Server 2012



Vytisknout stránku | Zavřít okno