| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| BIM války - Revit přebírá vedení Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: Revit, BIM Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5197 Datum vytištění: 23.čer.2026 v 21:50 Téma: BIM války - Revit přebírá vedení Odeslal: Vladimír Michl Předmět: BIM války - Revit přebírá vedení Datum odeslání: 21.zář.2007 v 16:51
Odpovědi: Odeslal: aecman Datum odeslání: 21.zář.2007 v 20:25
Odeslal: fmato Datum odeslání: 03.říj.2007 v 16:29
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|