Vytisknout stránku | Zavřít okno

CAM

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5621
Datum vytištění: 20.čer.2026 v 00:38


Téma: CAM
Odeslal: dargos
Předmět: CAM
Datum odeslání: 07.pro.2007 v 20:49
V naší firmě už používáme inventor a v příštím roce budeme kupovat obráběcí centrum a k němu budeme potřebovat nejakou aplikaci CAM. Už jsme ve firmě měly představení EdgeCAMu. Tento systém je dost drahý a konkurenčních aplikací je také dost. Jakou CAM aplikaci pro 5 osé obrábění nám můžete doporučit, nebo s kterou aplikací máte dobré zkušenosti?



Odpovědi:
Odeslal: VlJanecek
Datum odeslání: 10.pro.2007 v 10:13
Při volbě CAM programu bych raději neexperimentoval, problémy by pak mohly být dražší než peníze vydané za software. Někde jsem viděl čísla že EdgeCAM je nejvíce používaný CAM pro Inventor. A tady v Česku je také hodně rozšířený a má i hodně postprocesorů pro místní stroje. Já ale s CNC osobně nedělám.



Vytisknout stránku | Zavřít okno