Vytisknout stránku | Zavřít okno

ivil - nelze uložit výkres

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5754
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 14:03


Téma: ivil - nelze uložit výkres
Odeslal: Mantlík
Předmět: ivil - nelze uložit výkres
Datum odeslání: 07.led.2008 v 18:13
Dobrý večer
 
Výkres v Civilu 2006 se mi odmítá uložit s hláškou:
 
Příkaz: _qsave
Dokument "Výkres1.dwg" provádí příkaz.
Stiskněte enter pro přerušení nebo [Znova]:
 
To samé platí i pro SAVEAS i pro PLOT
Když si otevřu soubor automatické zálohy (*.sv$), vše vypadá v pořádku a normálně se ukládá.
Nevíte někdo, v čem by mohla být chyba ??
 
Díky


-------------
J. Mantlík




Odpovědi:
Odeslal: Radim Cech
Datum odeslání: 07.led.2008 v 20:21
Tohle se mi taky stalo, ale nepřišel jsem na to, čím to je.  Ale dal jsem otevřít nový výkres, až se otevřel, přepnul jsem se zpet do původního a uložení se zdařilo.

-------------
R.C.

OSTRAVA


Odeslal: Mantlík
Datum odeslání: 07.led.2008 v 22:17
zkoušel jsem otevřít JINÝ - bez účinku, zítra zkusím NOVÝ - jsem zvědav, jestli se vypnutím počítače něco nezměnilo ....
 
PS. Z možností tipu 3224 nepřicházela v úvahu žádná


-------------
J. Mantlík




Vytisknout stránku | Zavřít okno