| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| Výkres v mm kotovat v m Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS Název fóra: AutoCAD Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5829 Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05 Téma: Výkres v mm kotovat v m Odeslal: mnementh Předmět: Výkres v mm kotovat v m Datum odeslání: 17.led.2008 v 15:15
Odpovědi: Odeslal: mnementh Datum odeslání: 17.led.2008 v 15:24
Odeslal: Mantlík Datum odeslání: 17.led.2008 v 15:24
Odeslal: mnementh Datum odeslání: 17.led.2008 v 15:25
Odeslal: zdrk Datum odeslání: 17.led.2008 v 15:29
Odeslal: Mantlík Datum odeslání: 17.led.2008 v 15:31
Odeslal: Ferdinand Datum odeslání: 18.led.2008 v 15:06
Odeslal: Radim Cech Datum odeslání: 18.led.2008 v 15:13
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|