Vytisknout stránku | Zavřít okno

autocad tlac vykresov

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: CAD - obecně
Název fóra: CAD hardware
Popis fóra: Otázky hardware, PC, pracovní stanice, grafické karty, plotry, 3D tiskárny a periferní zařízení, 3D myši, skenery a tiskárny, výrobci HW (HP, Dell, IBM...)
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=5924
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 19:24


Téma: autocad tlac vykresov
Odeslal: atrei
Předmět: autocad tlac vykresov
Datum odeslání: 01.úno.2008 v 14:05

zdravim.vie mi niekto povedat a poradit preco ked dam tlacit vykres v autocade a nastavim priklad aby mi spravil 7 kopii tak vytlaci len jeden vykres a nie 7 ako som pozadoval? malo pamete,alebo v com je tento problem? dakujem




Vytisknout stránku | Zavřít okno