Vytisknout stránku | Zavřít okno

Přerušit kótu

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=601
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 00:17


Téma: Přerušit kótu
Odeslal: mark
Předmět: Přerušit kótu
Datum odeslání: 21.bře.2005 v 14:59
Chci se zeptat jestli taky máte problémy s příkazem přerušit kótu. U kót s větší hodnotou, šipky uvnitř, funguje bez problémů, ale u menších hodnot, kdy šipky směřují ven se chová zvláštně. Když jsou dvě takové kóty nad sebou, příkaz přeruší i tu vynášecí čáru, která by neměla být přerušena někdy se ztratí i kótovací čára. Pak toto provádím ručně ne automaticky a pak stačí s tímto výřezem nebo objektem pohnout nebo ho zkopírovat někam jinam a přerušení zmizí a musím ho dělat znova, pokud ho tam chci. Taky je v příkazovém řádku asi chyba, protože příkazy Objekty i Obnov začínají stejným velkým písmenem a příkaz obnov musím vypsat na příkazovou řádku.



Vytisknout stránku | Zavřít okno