Vytisknout stránku | Zavřít okno

Civil 3D a železnice březen 2008

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=6183
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 06:46


Téma: Civil 3D a železnice březen 2008
Odeslal: liborhabrnal
Předmět: Civil 3D a železnice březen 2008
Datum odeslání: 18.bře.2008 v 09:18
Na základě článku :

http://www.autodeskclub.cz/Club/ArticleForPrinting.aspx?article=b568ff73-8e2f-4735-a235-5e295382a505

bych rád tímto oslovil někoho kdo by mohl poskytnout širší informace o projektování železnic v Civil 3D 2008.
Jelikož v česke republice se bohužel ještě k železnicim pro Civil 3d neudělalo vůbec NIC. Na slovensku jsou opět o krok blíže a alespoň využívají doplňkové šablony, které jim připravil autorizovaný partner Autodesku. Je i u nás nějaký autorizovaný partner Autodesku schopen vytvořit šablony pro železnice ?




Odpovědi:
Odeslal: Radim Cech
Datum odeslání: 18.bře.2008 v 17:32
Spíš o krok "dále", blíže, to by si moc slovenští projektanti nepomohli!
 
Nejsem železničář, ale je nějaký zásadní rozdíl v normách pro ČR a SR? Nedaly by se ty jejich šablony použít i u nás? Ale asi je problém se k nim vůbec dostat!


-------------
R.C.

OSTRAVA


Odeslal: kolejár
Datum odeslání: 19.bře.2008 v 07:52
Rozdíl v normách není, takže už se k nim pouze dopracovat.



Vytisknout stránku | Zavřít okno