| Vytisknout stránku | Zavřít okno |
| strata farby DGN->DWG Vytištěno z: CAD Fórum Kategorie: CAD - obecně Název fóra: Obecně o oboru CAD (CAx a BIM) Popis fóra: Obecné otázky okolo CAx a BIM technologií, formáty, normy, správa, licence, sítě, CAD nástroje URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=6299 Datum vytištění: 28.čer.2026 v 18:34 Téma: strata farby DGN->DWG Odeslal: Buba Předmět: strata farby DGN->DWG Datum odeslání: 07.dub.2008 v 14:01
Odpovědi: Odeslal: MichalM Datum odeslání: 07.dub.2008 v 14:37
Odeslal: Vladimír Michl Datum odeslání: 07.dub.2008 v 15:21
Odeslal: Buba Datum odeslání: 07.dub.2008 v 15:33
Odeslal: Vladimír Michl Datum odeslání: 07.dub.2008 v 16:09
|
| Vytisknout stránku | Zavřít okno
|