Bentley Microstation
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: CAD - obecně
Název fóra: Obecně o oboru CAD (CAx a BIM)
Popis fóra: Obecné otázky okolo CAx a BIM technologií, formáty, normy, správa, licence, sítě, CAD nástroje
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=669
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 20:31
Téma: Bentley Microstation
Odeslal: kenvello
Předmět: Bentley Microstation
Datum odeslání: 07.dub.2005 v 11:38
|
Vážení, nejsem odborník na CAD systémy, tudíž prosím o radu. Jako slepý k houslím jsem se dostal k aplikaci Bentley Microstation ver.8.1. Mám následující potíže - tisk z této aplikace na ploter HP Designjet 500 s HPGL kartou. Plotr je na síti ( má vlastní adresu). nasypal jsem do sekce plotdrv (nebo tak nějak se jmenuje, že) ovladač *.plt, ale při tisku z Microstation to leze jen na obrazovku. nastavil jsem teda intuitivně adresu plotru + windows jmeno do toho ovladace do sekce DEFAULT_OUTFILE/AUTO_OUTWRITE=" " mezi ty závorky ( asi takhle file://\\ipadress\jmeno - \\ipadress\jmeno printer ), ale nechodi to. Microstation nadava : "nelze vytvořit nebo přepsat výstupní soubor." nemáte, prosím, někdo vícee zkušeností ???? díky za echo.
|
|