Vytisknout stránku | Zavřít okno

AutoCAD Civil 3D 2009 CZ v prodeji

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=6703
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 04:12


Téma: AutoCAD Civil 3D 2009 CZ v prodeji
Odeslal: Vladimír Michl
Předmět: AutoCAD Civil 3D 2009 CZ v prodeji
Datum odeslání: 27.čer.2008 v 16:04
Česká verze Civil 3D 2009 je ode dneška v prodeji, subscription zákazníci dostanou zásilku s verzí 2009 během nejbližších dnů.
 
Termíny uvedení řady 2009 viz http://www.xanadu.cz - www.xanadu.cz
Novinky, trial verze, datasheet, ceny, atd. viz http://www.xanadu.cz/civil3d - www.xanadu.cz/civil3d


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Odpovědi:
Odeslal: cestár
Datum odeslání: 07.čvc.2008 v 18:33

Poslušne hlásim, že už ho mám doma, ale bez Kitu to asi nemá význam inštalovať. Kedy bude?



Odeslal: imzadi
Datum odeslání: 08.čvc.2008 v 09:21
Dobry den,
 
nyni se pripravuje finalni instalacni soubor country kitu, doufam, ze k jeho uvolneni dojde co nejdrive, max do 14 dnu by mel byt k dispozici.


Odeslal: Radim Cech
Datum odeslání: 04.srp.2008 v 10:08

Už je skutečně k dispozici a někde jsem ho přehlédl?



-------------
R.C.

OSTRAVA


Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 06.srp.2008 v 10:56
Podle mých informací byly podklady pro český Country Kit odevzdány včas, ale CK se v Americe stále ještě kompiluje. Až bude, dáme určitě vědět. 

-------------
Martin Folber



Vytisknout stránku | Zavřít okno