Vytisknout stránku | Zavřít okno

multiviewblock a imageframe.

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=6807
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 23:00


Téma: multiviewblock a imageframe.
Odeslal: Rostislav Říha
Předmět: multiviewblock a imageframe.
Datum odeslání: 16.čvc.2008 v 19:25
  1. imageframe nastavím na 2.
  2. do výkresu vložím obrázek - tiskne se bez rámečku. zatim dobrý.
  3. z obrázku udělám multiviewblock - obrázek se tiskne s rámečkem.

co mám dělat?



-------------
Rostislav Říha



Odpovědi:
Odeslal: splonk
Datum odeslání: 17.čvc.2008 v 07:27
Ja bych zkusil dat imageframe na 0? To ale asi uz probehlo, co?


-------------
JASponza

ACA (AutoCAD) 21, 24
RVT 21, 24

Win 10, 11 x64



Vytisknout stránku | Zavřít okno