Vytisknout stránku | Zavřít okno

rychly obdlznik

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7082
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: rychly obdlznik
Odeslal: milano99
Předmět: rychly obdlznik
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:04
v autocade 2006, pri dvorbe obdlznika som len klikol bod a zapisal suradnice v tvare x,y. V architecture 09 mi to nefunguje, neviete mi poradit? Dakujem



Odpovědi:
Odeslal: Kackac
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:08
Možná záleží na tom, jak (jestli) máte nastaveno dynamické zadávání (DYN ve stavovém řádku nebo standardně F12).


-------------
Kackac


Odeslal: milano99
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:11
no prave, ci to mam vypnute alebo zapnute, stale mi to vpisuje do stavoveho riadku


Odeslal: milano99
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:12
ale znovu- architecture 09, v autocade mi to islo super


Odeslal: Kackac
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:20
Nerozumím co vám vypisuje do stavového řádku (nemyslel jste příkazový?), ale zkusila jsem to teď v ACA2009en a funguje normálně, jak při relativním zadání @x,y, tak při absolutním pouze x,y. Můžete přesněji popsat, co vám dělá resp. nedělá?


-------------
Kackac


Odeslal: milano99
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:38
ked pouzivam acad 06 tak sa mi pri zapnutom dyn ukazuju zadavane cisla pri kurzore, v archit09 ale vsetko vpisujem do prikazoveho riadku.


Odeslal: milano99
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:39
a to i ked mam dyn input zapnuty...


Odeslal: Kackac
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 12:59
Tak nevím, mě to funguje tak jak by mělo, přikládám náhledy zadání druhého bodu obdélníku (alespoň doufám, že tohle chování je to, co chcete) a nastavení dynamického zadání, jestli třeba nemáte něco jinak...




-------------
Kackac


Odeslal: milano99
Datum odeslání: 28.srp.2008 v 14:14
pomohlo, dik



Vytisknout stránku | Zavřít okno