Vytisknout stránku | Zavřít okno

obklady zdí

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7386
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: obklady zdí
Odeslal: rais
Předmět: obklady zdí
Datum odeslání: 12.říj.2008 v 18:21

dobrý den neví někdo jak se v revitu 2009 kreslí obklady zdí děkujuSmile

 




Odpovědi:
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 12.říj.2008 v 18:52
Máte možnost to kreslit další stěnou o nižší výšce, které můžete přiřadit šrafu a daný povrch, případně čárově. Záleží zda Vám jde o 2D nebo 3D.


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: rais
Datum odeslání: 13.říj.2008 v 18:10
de mi o 3d


Odeslal: rav_t
Datum odeslání: 14.říj.2008 v 14:16
zdravim,
 
co presne od obkladu ve 3D ocekavate? Tech pristupu je nekolik, kazdy je jinak casove narocny a kazdym dosahnete jineho vysledku :). Poslete prosim blizsi specifikaci, treba poradime.
 
 


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 14.říj.2008 v 14:28
A nechtěl byste prosím zmínit ty již zmiňované přístupy?

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: rav_t
Datum odeslání: 14.říj.2008 v 16:12
krome tech zminovanych PepouR se da problem resit pridavkem steny nebo specialni rodinou obkladacek pomoci ktere by se dal vyresit i sparorez (a to docela elegantne, i kdyz takova rodina neni zrovna uplne jednoducha).


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 14.říj.2008 v 20:54
Děkujeme.

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno