Vytisknout stránku | Zavřít okno

problem s rendrom

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7404
Datum vytištění: 26.čer.2026 v 23:53


Téma: problem s rendrom
Odeslal: fmato
Předmět: problem s rendrom
Datum odeslání: 15.říj.2008 v 14:19
dobry den,
skusam trial verziu revitu 2009 cz a ked dam rendrovat ext. scenu, objekt je cierny. Skusal som rozne nastavenia, ale nic nepomohlo. Netreba niekde zapnut slnko, alebo tak nieco?




Odpovědi:
Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 15.říj.2008 v 14:26
A nerendrujete noc? V rendru se dá nastavit, zda svítí slunce nebo umělé osvětlení, taky je dobré si zkontrolovat Site location.

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: fmato
Datum odeslání: 15.říj.2008 v 14:30
aj ja som si to najprv myslel, ale nie. skusal som nastavit slnko z prava, konkretne miesto a cas atd. a nic sa nezmenilo.


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 15.říj.2008 v 15:09
Rendrujete 3D pohled nebo kameru - v případě kamery se může stát, že ji máte ve zdi. Když si do sceny vložíte umělé světlo, tak se rozsvítí?

-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: fmato
Datum odeslání: 15.říj.2008 v 15:20
aaa, uz to ide. on nemal doinstalovane nejake veci.
dakujem za pomoc



Vytisknout stránku | Zavřít okno