Vytisknout stránku | Zavřít okno

Hmota

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7527
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: Hmota
Odeslal: balkomic
Předmět: Hmota
Datum odeslání: 09.lis.2008 v 11:58
Dobry den,
jak vytvorim otvor ve hmote?



Odpovědi:
Odeslal: Balda
Datum odeslání: 09.lis.2008 v 12:39
Použijte Vybrání viz např. použití vybrání pro vytvoření niky v podlaze  http://www.autodeskclub.cz/Club/Article.aspx?article=80a58821-9a42-45e1-be62-20eeb9757cef" rel="nofollow - http://www.autodeskclub.cz/Club/Article.aspx?article=80a58821-9a42-45e1-be62-20eeb9757cef



Vytisknout stránku | Zavřít okno