Vytisknout stránku | Zavřít okno

Chyba při vkládání šroubu z OC

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7599
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 04:12


Téma: Chyba při vkládání šroubu z OC
Odeslal: Seiner
Předmět: Chyba při vkládání šroubu z OC
Datum odeslání: 20.lis.2008 v 12:14
IP 2009
Čerstvá instalace - při ověřování funkčnosti OC mi buď řeklo, že komponentu nejde vytvořit, nebo mi to vložilo šroub bez závitu (nebo s nějakou velmi jemnou texturou - nevím) a hlásilo potíže s vytvářením závitu.
   Nejsem rutinní uživatel Inventoru - pouze zajišťuji uživatelům provoz.
   Co s tím?
ADMS je instalován lokálně.


-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim



Odpovědi:
Odeslal: Seiner
Datum odeslání: 21.lis.2008 v 07:28
Hm jako obvykle - nějak se to po restartu) spravilo "samo"

-------------
Vítězslav Seiner

Chrudim



Vytisknout stránku | Zavřít okno