Chybějící díly - výkres
Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7654
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 00:18
Téma: Chybějící díly - výkres
Odeslal: Cheff
Předmět: Chybějící díly - výkres
Datum odeslání: 27.lis.2008 v 14:09
Zdravím chtěl bych se zeptat zkušenějších.
Občas se nám tu vyskytne problém, že na výkresu prostě chybí některé díly - nemá s tím někdo zkušenost?
Víte, že tam má být obrys a na výkrese přitom chybí. Občas díl chybí i ve stromu. Přitom když se k výkresu zapne sestava, tak tam díl normálně je...
Případně se díl zobrazí jen při zapnutí skrytých hran - a zcela jasně tam není nic co by ho "stínilo", protože díl ležící na něm (menšího obrysu) je vidět normálně...
- Může to být způsobeno slabou stanicí? (Bohužel jde o velké sestavy na 32 bit...)
Případně co se s tím dá dělat?
|
Odpovědi:
Odeslal: dental
Datum odeslání: 27.lis.2008 v 14:19
Mal som ten istý problem,ale co to sposobuje neviem,teraz mam nove Pc s Vistami asi tyzden,zatial sa mi tento problem neobjavil.Stavalo sa mi to aj s Inventorom 2008 aj 2009-len pri vacsich zostavnych vykresoch.Ten inventor bol 32 bit-teraz mam 64 bit.
------------- Rudolf Seriš,CHIRANA-DENTAL
konštruktér náradia
|
|