Vytisknout stránku | Zavřít okno

2005 vs 2006 - problem se SPACE

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Architecture, MEP, Fabrication, Plant 3D
Popis fóra: Otázky ke stavařským aplikacím AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, k potrubní aplikaci AutoCAD Plant 3D, k Fabrication a Advance Steel
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=767
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 11:56


Téma: 2005 vs 2006 - problem se SPACE
Odeslal: Rostislav Říha
Předmět: 2005 vs 2006 - problem se SPACE
Datum odeslání: 27.dub.2005 v 13:47
DD. mame 2D vykresy fasad, kde delame barevne reseni - misto srafu kolegove pouzili space - pracuje se s tim lepe, nez se srafy. vykresy byly zalozeny ve 2005. pak se na nich pokracovalo ve 2006. Ve 2006 NEMAME zapnute ty nove funkce space. Najednou vykres prestal jit ve verzi 2006 otevrit - hlasi to internal error. Ve 2005ce otevrit jde. Recover, vlozeni do jineho atd. nepomahaji nebo nejdou. Co mame delat?:(

-------------
Rostislav Říha



Vytisknout stránku | Zavřít okno