Vytisknout stránku | Zavřít okno

Propustky

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7725
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:50


Téma: Propustky
Odeslal: Delinquent
Předmět: Propustky
Datum odeslání: 09.pro.2008 v 20:23
Prosim Vas jak je to s temi propustky v komunikaci? jdou vubec nejak vlozit do hotoveho terenu koridoru? Jde to pouze pres potrubí? Zkousel jsem to, ale tvar koridoru se nezmenil :( . Potrebuji aby to vypadalo, ze tam je prerusen nasyp a zarez, a to potrubim nejde ... tedy aspon jsem to nenasel... predem dekuji za Vase pripadne tipy.



Odpovědi:
Odeslal: martinfolber
Datum odeslání: 09.pro.2008 v 20:38
Propustky a ostatní bodové záležitosti se v praxi koridorem neřeší. Je to velmi pracné... kdyby bylo nejhůře, tak bych kužely řešil přes zemní těleso. Osobně z praxe doporučuji dodatečně dokreslit ve 2D.

-------------
Martin Folber


Odeslal: Delinquent
Datum odeslání: 09.pro.2008 v 21:23
Děkuji za odpověď, tušil jsem něco podobného Cry



Vytisknout stránku | Zavřít okno