Vytisknout stránku | Zavřít okno

64-bit Revit

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7794
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 06:45


Téma: 64-bit Revit
Odeslal: ETrost
Předmět: 64-bit Revit
Datum odeslání: 20.pro.2008 v 11:48
Nevíte prosím jestli bude Revit 2009 ve 64-bitové verzi? Vím že anglický už je dlouho, ale jestli bude také česky.



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 20.pro.2008 v 17:19
Ano, anglická 64bitová verze Revit Architecture 2009 je k dispozici od září. Viz http://blog.xanadu.cz/2008/09/prolomen-4gb-bariry-pamti-pro-3d-cad-i.html - blog a http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7292 - oznámení .
 
Česká verze bude taky, ale už asi ne ve verzi 2009 - spíš až nový Revit 2010 (tedy cca jaro 2009).


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)



Vytisknout stránku | Zavřít okno